Pomoc w rejestracji bdo

LAeko

Doświadczenie.

Jako firma doradcza zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie profesjonalnej obsługi BDO i kontroli zgodności z przepisami w obrębie lokalnym, jak i ogólnopolskim – zdalne prowadzenie firm w BDO to nasza codzienność.

Od momentu wejścia w życie przepisów dotyczących rejestracji w BDO, przeprowadziliśmy setki analiz firm początkujących,  jak i tych,  które działają na rynku już od dłuższego czasu, oceniając ich obowiązek rejestracji w BDO.

Ponadto ze względu na doświadczenie w sytuacjach wątpliwych, pomagamy znaleźć także rozwiązanie, jak prowadzić firmę, aby ta zgodnie z przepisami nie musiała dokonywać rejestracji w BDO.

Jeśli masz wątpliwość co do swojego obowiązku rejestracji w BDO wypełnij formularz.

Na co dzień obsługujemy ponad setkę firm z całej Polski i pomagamy im prowadzić ich działalność w sposób zgodny z nieustannie pojawiającymi się nowelizacjami ustawy o odpadach w zakresie ewidencji i sprawozdań do BDO.

Ponadto skutecznie pomagamy znaleźć najlepsze rozwiązania, tak aby Państwa firma  ponosiła jak najniższe  koszty związane z obowiązkami wynikającymi ze sprawozdawczości w BDO oraz w zakresie gospodarowania odpadami.

Działamy tak, aby zapewnić naszym Klientom rzetelne informacje z zakresu , co jest niezbędne do podejmowania właściwych decyzji.

Jesteśmy do dyspozycji dla firm początkujących,  jak i tym które na rynku są już od dłuższego czasu.

Zmiany w przepisach

Przerzuć na nas obowiązek pilnowania nieustannie zmieniających się przepisów.

Rozwiązania

Nasza w tym głowa, aby minimalizować koszty związane z obowiązkami wynikającymi ze sprawozdawczości w BDO oraz utylizacji odpadów.

 

Praktyka

Wesprzyj się naszą codzienną praktyką w obsłudze BDO.

Jeśli masz wątpliwość co do swojego obowiązku rejestracji w BDO, wypełnij formularz.

Nasi partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi

Baza wiedzy

Tu znajdziesz odpowiedzi na najcześciej zadawane pytania, ze świata BDO. Jeśli jednak to nie wystarczy, aby rozwiać Twoje wątpliwości, to poniżej znajdziesz przycisk, który przeniesie Cię do kontaktu z nami. 

Masz inne pytanie?

Nie znalazłeś zagadnienia, które Cię dotyczy?